Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Ćwicz Reakcje - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Ćwicz Reakcje

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Majkel 

• Wyświetl blog
  • Grupa: Moderators

Napisano 17 maj 2018 - 09:06

Codzienna medytacja
17 MAJA - ĆWICZ REAKCJE
Z doświadczenia wiemy, jaką trucizną jest dla nas głód, samotność i zmęczenie. Podobnie rzecz ma się ze złością i urazą. Jak na ironię, nasze wybuchy wywołane są najczęściej jakimiś błahostkami. A przecież utrata panowania nad sobą i związane z nią negatywne emocje są dla nas zabójstwem. Nasza skłonność do agresji i awantur, niczym nie uzasadnione lęki i niepotrzebna udręka to po prostu złe, stare nawyki. „Wietrząc” swój umysł i otwierając się na działanie Siły Wyższej, wpadniemy w dużo przyjemniejszy „nałóg” reagowania miłością, cierpliwością i tolerancją.
Czy właściwie reaguję?
Panie, natchnij mój umysł swoim Duchem, ażeby ma dusza zaznała świeżości i czystości spokoju.

W następujący konstruktywny sposób poradzę sobie dziś z negatywnymi uczuciami:.................

Boże, pomóż mi dziś pozostać wolnym od wszelkich uzależnień!

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   AndrzejK. 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 20 maj 2018 - 01:44

To jest względne. Ale jeszcze kilka lat temu z pewnością moje reakcje były chore. Chociaż nie piłem, moje emocje były chore. Dzięki programowi, myślę, że jednak reaguję obecnie zdrowiej, bo się zdystansowałem.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1