Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Podaj Dalej! - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Podaj Dalej!

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Majkel 

• Grupa: Moderators

Napisano 15 maj 2018 - 08:39

Codzienna medytacja
15 MAJA - PODAJ DALEJ!
Społeczeństwo obiera na swych idoli ludzi obdarzonych przebojowością, tężyzną fizyczną, urodą lub talentem. Cechy te są jednak niczym w porównaniu z tym, czym trzeba się wykazać przy prawidłowym przerabianiu Kroku Dwunastego. Wysiłek ten wymaga całego naszego potencjału intuicji, umiejętności i darów – i to w całkiem innym sensie niż ten, w jakim oczekuje się tego od profesjonalisty. Więź z naszym Bogiem owocuje w nas mocą ukojenia; zdolnością do współczucia, kontaktu i porozumienia; rozwija w nas cierpliwość, wytrwałość i miłość. Przymioty te niewiele może mają wspólnego z gwiazdorstwem, ale za to ich ciężar gatunkowy jest naprawdę ogromny. Dzięki tym wartościom nasz Program istnieje i jest kontynuowany.
Czy podaję dalej to, co otrzymałem?
Panie, odkryj przede mną radość ofiarności i darzenia miłością.

W następujący sposób poćwiczę dziś swoją umiejętność dawania:.......................................

Boże, pomóż mi dziś pozostać wolnym od wszelkich uzależnień!

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   AndrzejK. 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 15 maj 2018 - 14:31

Tak, zwłaszcza, gdy rozmawiam ze sponsorowanymi. Wtedy w pełni rozumiem sens mojego trzeźwienia. Kiedyś utrzymywałem abstynencję tylko dla siebie, nic praktycznie nie wnosząc. A tu chodzi o to, by przekazywać to dalej.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1