Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Nie Poluj Na Szczęście - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Nie Poluj Na Szczęście

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Majkel 

• Wyświetl blog
  • Grupa: Moderators

Napisano 11 marzec 2018 - 18:32

Codzienna medytacja
11 MARCA - NIE POLUJ NA SZCZĘŚCIE
Szczęście nie jest naszym celem, a jedynie efektem stosowania przez nas w życiu zasad Dwunastu Kroków. "Polowanie na szczęście" to daremny trud. Nasze minione doświadczenia potwierdzają tę prawdę: kiedy uganialiśmy się za tak zwanym szczęściem, szukając go w środkach zmieniających świadomość, łudziło nas fałszywymi obietnicami, a potem pryskało niczym bańka mydlana. W procesie trzeźwienia, dojrzewania i wzrostu duchowego doświadczamy chwil takiej szczęśliwości, o jakiej kiedyś nie moglibyśmy sobie nawet zamarzyć. Szczęście czerpiemy z pracy nad Programem, z uczęszczania na mityngi, z niesienia pomocy innym. Jest ono rezultatem tych działań.
Im szybciej nauczymy się nie szukać "szczęścia samego w sobie", tym szybciej pojmiemy, że jest ono swego rodzaju produktem ubocznym życia, jakie obecnie prowadzimy.
Czy przestałem uganiać się za złudnymi mirażami szczęścia?
Panie, dopomóż mi upatrywać szczęścia w sposobie życia, jakie prowadzę, i pojmować je jako naturalny rezultat mego wzrostu i rozwoju.

W następujący sposób będę się dziś trzymał w życiu zasad Programu:...................................
Boże, pomóż mi dziś pozostać wolnym od wszelkich uzależnień!

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   AndrzejK. 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 12 marzec 2018 - 01:02

Hmmm ciekawe pytanie... No cóż-ja nie wiem.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1