Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Zaakceptuj Swoje Obecne Położenie - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Zaakceptuj Swoje Obecne Położenie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Majkel 

• Wyświetl blog
  • Grupa: Moderators

Napisano 12 styczeń 2018 - 08:25

12 stycznia

ZAAKCEPTUJ SWOJE OBECNE POŁOŻENIE

Naszym najpilniejszym zadaniem jest zaakceptowanie położenia, w jakim się obecnie znajdujemy, siebie takimi jacy jesteśmy i otaczających nas ludzi takimi, jacy są. Oznacza to przyjęcie postawy nacechowanej realizmem i pokorą, bez której niemożliwy jest żaden dalszy postęp. Trzeba, byśmy wciąż od nowa wracali do tego pozbawionego upiększeń i pochlebstw punktu wyjścia. Ćwiczyć w ten sposób w akceptacji - z korzyścią dla siebie i innych - możemy dosłownie codziennie.
jeśli dołożymy starań, by tej realistycznej oceny siebie i życia nie wykorzystać jako pretekstu dla naszej apatii lub defetyzmu, to stanie się ona stabilnym fundamentem, na którym możemy budować coraz to lepsze zdrowie emocjonalne i płynące zeń postępy duchowe.

JAK TO WIDZI BILL,STR.44

Ilekroć sprawia mi trudność zaakceptowania ludzi, miejsc i zdarzeń, tylekroć sięgam do powyższego fundamentu - i uwalnia mnie on od wielu ukrytych lęków związanych z innymi ludźmi lub sytuacjami, w jakich stawia mnie życie. Zawarta myśl pozwala mi być istotą ludzką acz niedoskonałą i odzyskać spokój ducha i umysłu.

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   AndrzejK. 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 14 styczeń 2018 - 01:40

Tak, ja to akceptuję.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1