Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Ciesz Się Rzeczywistością - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Ciesz Się Rzeczywistością

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Majkel 

• Grupa: Moderators

Napisano 11 styczeń 2018 - 21:20

Codzienna medytacja
11 STYCZNIA - CIESZ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ
Radość i piękno trzeźwego życia o niebo przerastają uciechy, w których zwykliśmy gustować. Żywot zdeterminowany uzależnieniem stanowi kompletne przeciwieństwo naszego nowego kursu. Nie uciekamy już do świata fantazji, nie poszukujemy „odlotów” i „odjazdów”, choć doskonale wiemy, jak osiąga się takie stany za pomocą pierwszego kieliszka, działki narkotyku czy tabletki.
Teraz czujemy się mocno osadzeni w rzeczywistości i stawiajmy jej czoło, przedkładając ją nad złudne obietnice świata iluzji i powierzchownych przyjemności. Każdego dnia podróżujemy ramię w ramię z naszą Siłą Wyższą, uwalniając się stopniowo od obsesji nałogu, od bólu i cierpienia. Dziś naszym punktem docelowym jest tu i teraz.
Czy nauczyłem się czerpać radość z dnia dzisiejszego?
Panie, pozwól mi poznać wszelkie aspekty wzrostu i rozwoju; spraw, bym nie ustawał w wysiłkach, i uchroń mnie przed niebezpieczeństwem stagnacji.

Będę się dziś cieszyć następującymi przejawami rzeczywistości:......................................

Boże, pomóż mi dziś pozostać wolnym od wszelkich uzależnień!

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   AndrzejK. 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 14 styczeń 2018 - 01:40

Oczywiście, że tak. Kiedy nie mam oczekiwań wobec jutra, mogę delektować się dniem dzisiejszym w pełni.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1