Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Rozmowa Ze Sponsorem. - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Rozmowa Ze Sponsorem.

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   AndrzejK. 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 09 styczeń 2018 - 19:22

Dziś rozmawiałem ze sponsorem. Pierwotnie rozmowa miała dotyczyć oceniania innych, niestety, zeszła na tematy polityczne. Uważam, że to bez sensu, bo poglądy nie maja nic wspólnego w pracy na programie. Wyglądało to tak, że ja skrytykowałem postawę pewnego ugrupowania politycznego, a dokładniej agresji i nietolerancji, jaką ta grupa reprezentuje, a sponsor z kolei zaczął tej grupy bronić, bo okazało się, że ma inne poglądy jak ja. I rozmowa potoczyła się w jałowym, nic nie wnoszącym kierunku kto ma rację. Ja na dobrą sprawę nie interesuję się polityką, ale swoje poglądy mam. Mój sponsor dla odmiany polityką się interesuje, więc rzecz jasna też ma swoje poglądy. Zawsze unikałem takich tematów, nie wiem, czemu akurat teraz coś takiego wyszło, wiem jedno, jak nie zajmuję się polityką, i żyję w swoim świecie, jestem 100% szczęśliwszy, bo nie zajmuję się rzeczami, na które tak naprawdę nie mam wpływu wcale (chyba, że zostałbym politykiem, ale o tym nie marzę). Ze sponsorem powinno się dyskutować na temat XII kroków, a nie o ,,pierdołach". Zawsze to wiedziałem. Krytykowanie pewnych polityków, czy ugrupowań, nawet, gdyby sponsor miał te same poglądy co ja, do niczego dobrego nie prowadzi, i nic nie wnosi w pracy na programie, to tylko wzajemne nakręcanie się.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1