Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Wywiad Sprzed Kilku Lat - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Wywiad Sprzed Kilku Lat

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   AndrzejK. 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 31 grudzień 2017 - 00:13

Do dziś nie umiem sobie odpowiedzieć na pytanie, czemu kilka lat temu udzieliłem wywiadu na jednym z portali internetowych. Propozycja padła od jakiejś dziennikarki, związanej ze wspólnotą, ale twierdzącą, że powinno się rezygnować z anonimowości. Propozycja padła po jakiejś większej rocznicy. Kilka osób się zgodziło, mi to zaproponowano, ponieważ byłem bardzo młody, znana była moja historia. Jakoś o dziwo umknęło mi to, że przedstawiono mnie tam imieniem i nazwiskiem. Moje świadectwo miało być pomocne dla ludzi młodych. Nie mam jednak pojęcia, dlaczego złamano wtedy moją anonimowość. Nie wiem też po co udzielałem tego wywiadu, na który nie miałem tak na prawdę ochoty. Wiem tylko, że Kilka lat później na ten wywiad natknęła się moja, obecnie juz była dziewczyna. Odbiło się to na mnie, bo poglądy, które wówczas głosiłem, na tamten czas były juz nie aktualne. Nie ważne. Są natomiast osoby, które chętnie rezygnują ze swojej anonimowości, chętnie udzielają wywiadów. Robią to, bo może czują taką potrzebę. I to w porządku. Ważne jest, aby nigdy nie mówić W IMIENIU WSPÓLNOTY AA, i nie występować w roli kogoś, kto reprezentuje wspólnotę. Takie coć może wówczas zaszkodzić nie mi, ale wspólnocie.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1