Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Prawdziwa Ambicja - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Prawdziwa Ambicja

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Majkel 

• Wyświetl blog
  • Grupa: Moderators

Napisano 07 grudzień 2017 - 10:00

7 grudnia
PRAWDZIWA AMBICJA
Prawdziwa ambicja jest czymś innym niż sądziliśmy. Prawdziwą ambicją jest szczere pragnienie pożytecznego życia i pokornej wędrówki w promieniach łaski Bożej.
12 Kroków i 12 Tradycji,str.124
Gdy piłem,moją jedyną ambicją było,to żeby inni ludzie mieli o mnie wysokie mniemanie. Wszystkiemu,co robiłem, przyświecało nieokiełznane pragnienie posiadania władzy i znajdowania się na szczycie.Moje wewnętrzne ja mówiło mi w prawdzie co innego,ale nie byłem w stanie tego zaakceptować. Wzbraniałem się nawet przed uświadomieniem sobie,że ciągle noszę maskę.W końcu,kiedy maska opadła i zwróciłem się do jedynego Boga,jakiego umiałem sobie wyobrazić - zesłał mi ON Wspólnotę AA,moją grupę i Dwanaście Kroków.Nauczyłem się,jak przemieniać urazę w akceptację,lęk w nadzieję i złość w miłość.Kochając bez oczekiwań,dzieląc się swoimi sprawami i dbając o innych ludzi,nauczyłem się też, że każdy dzień może być radosny i owocny.Swój dzień zaczynam i kończę wyrażeniem wdzięczności Bogu,który tak szczodrze obsypał mnie swoimi łaskami.

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   AndrzejK. 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 07 grudzień 2017 - 21:54

Jakiś czas temu moją ambicją stało się po prostu życie według programu. Wciąż jednak niektóre z XII kroków to dla mnie tylko teoria, nie każdy z tych kroków przerobiłem, ale cały czas idę do przodu.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1