Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Przebudzenie Duchowe - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Przebudzenie Duchowe Temat mitingu

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   AndrzejK. 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 05 grudzień 2017 - 03:26

W tym miesiącu na mitingach omawiany jest krok XII.
Jakieś 15 lat temu, gdy dopiero co zerwałem z używkami takimi jak alkohol, byłem bardzo podatny na różne sugestie i wpływy. Miałem nawet okres jakieś religijnego nawiedzenia. Ciągle też odczuwałem jakieś stany lękowe. Uczestniczyłem w rekolekcjach dla alkoholików w Kobierzynie, które prowadził ksiądz, na co dzień pracujący z osobami uzależnionymi. Doznałem wtedy jakiegoś wstrząsu czy też mistycznego uczucia. Sądziłem, że to jest przebudzenie duchowe. Na dzień dzisiejszy wiem rzecz jasna, że nie było to przebudzenie duchowe, ale duchowe doznanie. Często doznawałem takich właśnie doznań, czy to poprzez słuchanie muzyki, czytanie poezji, oglądanie obrazów. Ale przebudzenie duchowe następuje W REZULTACIE KROKÓW. Namiastkę tego czegoś doznałem po spisaniu Kroku IV 3 lata temu, potem w Kroku V. Przebudzenie duchowe to nie religijne ,,nawiedzenie", ale większa samoświadomość.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1