Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Uważaj Na Wpływ - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Uważaj Na Wpływ

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Majkel 

• Wyświetl blog
  • Grupa: Moderators

Napisano 04 grudzień 2017 - 10:47

Codzienna medytacja
4 GRUDNIA - UWAŻAJ NA WPŁYW
Pod wpływem środków zmieniających świadomość zmieniał się, oczywiście, nasz sposób myślenia i postępowania; taka zmiana to podstawowy „znak rozpoznawczy” osoby uzależnionej. „Pod wpływem” wszystko wydawało się jakieś nierzeczywiste. Udany dzień prawie niczym nie różnił się od kiepskiego, gdyż nieodłącznie towarzyszyło nam owo dziwne poczucie wyobcowania – obserwacji z zewnątrz, zza granicy zaklętego kręgu.
Dobre dni nie przynosiły radości ani spełnienia, w złe zaś znęcaliśmy się nad ludźmi, najbardziej raniąc tym samych siebie i naszych najbliższych. Jednocześnie jednak czuliśmy się straszliwie zagubieni, samotni i przez nikogo nie rozumiani: „Czy oni naprawdę nie wiedzą, że ja wcale nie chcę taki być?”
Czy jestem obecnie pod nowym wpływem?
Panie, dopomóż mi dzisiaj zwolnić kroku i użycz mi odwagi, abym żył chwilą teraźniejszą.

W następujący sposób będę dziś rozkoszować się życiem:.......................................

Boże, pomóż mi dziś pozostać wolnym od wszelkich uzależnień!

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   AndrzejK. 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 05 grudzień 2017 - 03:19

Ja nie jestem obecnie pod żadnym wpływem substancji zmieniających świadomość. Od 15 lat nie piję alkoholu, nie eksperymentuję z żadnymi narkotykami. Całe szczęście też, że nie palę nałogowo papierosów. Nie potrzebuję takich rzeczy do szczęścia.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1