Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Wyjrzeć Poza Siebie - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Wyjrzeć Poza Siebie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Majkel 

• Wyświetl blog
  • Grupa: Moderators

Napisano 13 listopad 2017 - 08:09

13 LISTOPADA
WYJRZEĆ POZA SIEBIE
Szczególnie gorąco prosimy o uwolnienie z więzów egoizmu i unikamy próśb, których spełnienie przyniosłoby korzyść tylko nam. Możemy modlić się o nasze sprawy, jeśli będzie to równocześnie pomocne innym. Nie możemy nigdy modlić się o realizację naszych egoistycznych celów.
ANONIMOWI ALKOHOLICY, STR. 75
Jako pijący alkoholik pozwalałem, aby moim życiem rządził nieokiełznany egoizm. Byłem tak przywiązany do picia i do innych swoich egoistycznych nawyków, że ludzie i zasady moralne schodziły na drugi plan. Teraz, kiedy zamiast modlić się o realizację swoich "egoistycznych celów" modlę się raczej o dobro innych, ćwiczę też wyrzekanie się szukania swego i uczę się dbać o bliźnich - przygotowując się w ten sposób na dzień, w którym przyjdzie mi rozstać się z wszelkimi ziemskimi sprawami.

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   AndrzejK. 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 16 listopad 2017 - 02:12

U mnie przełom nastąpił dopiero wtedy, gdy zacząłem się zwracać do Boga, aby zmieniał mnie, i aby uwolnił i mnie od moich wad.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1