Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Naprawiaj Siebie, Nie Innych - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Naprawiaj Siebie, Nie Innych

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Majkel 

• Wyświetl blog
  • Grupa: Moderators

Napisano 10 październik 2017 - 07:56

CODZIENNE REFLEKSJE AA
10 PAŹDZIERNIKA
NAPRAWIAJ SIEBIE, NIE INNYCH
Kiedy ktoś nas dotknie i czujemy się tym zranieni, to przecież także z nami coś nie jest w porządku.
DWANAŚCIE KROKÓW I DWANAŚCIE TRADYCJI, STR. 90
Jakąż wolność poczułem, gdy wskazano mi ten fragment! Nagle zrozumiałem, że mogę coś poradzić na moją złość - że mogę naprawić siebie, zamiast naprawiać
i n n y c h. Uważam, że od prawdy tej nie ma wyjątków. Gdy się złoszczę, moja złość zawsze wypływa z egoizmu lub egocentryzmu. Wciąż muszę sobie przypominać, że jestem "tylko" człowiekiem i że robię co w mojej mocy - nawet jeśli ta moc jest niekiedy bardzo nikła. Toteż proszę Boga, by usunął ze mnie złość i wyzwolił mnie.

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   AndrzejK. 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 11 październik 2017 - 12:36

Łatwo było mnie wyprowadzić z równowagi byle czym. Kiedyś na moim koncercie jakiś facet szurał stołkiem, a ja w środku utworu warknąłem na niego. Gość był trochę podpity, może starał się być zabawny, ale to pokazuje tylko, że łatwo mnie było wkurzyć, wówczas nie miałem jakiś specjalnych hamulców. Ogólnie w tamtym czasie-było to jakieś 4/5 lat temu nie miałem żadnych myśli o alkoholu, ale moja kondycja emocjonalna nie była najlepsza. Z drugiej strony to własnie wtedy bardzo intensywnie pracowałem, byłem pochłonięty swoją pasją, nie był to więc jednoznacznie zły czas. Ale gdybym wtedy był na programie, byłoby mi łatwiej.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1