Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Bill Hicks- Prawda O Marihuanie - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Bill Hicks- Prawda O Marihuanie "argumenty" za legalizacja

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarek Dz 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 16 listopad 2012 - 22:45

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarek Dz 

• PipPipPipPipPipPipPip

Napisano 16 listopad 2012 - 22:48

Czy zgadzacie się z argumentacją tego gościa ?
Ja osobiście tylko z tym, że dzięki legalizacji dwuch narkotyków nikotyny i alkoholu mamy wyremontowane drogi (w Polce przynajmniej częściowo)

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Hmarek 

• PipPip

Napisano 29 listopad 2012 - 00:34

Wyświetl postUżytkownik Jarek Dz dnia 16 listopad 2012 - 22:48 napisał

Czy zgadzacie się z argumentacją tego gościa ?
Ja osobiście tylko z tym, że dzięki legalizacji dwuch narkotyków nikotyny i alkoholu mamy wyremontowane drogi (w Polce przynajmniej częściowo)

Drogi Jarku!

Nie jestem pewien czy te fragmenty dróg wyremontowano dzięki legalizacji nikotyny i alkoholu. Jestem natomiast pewien, że zostało zdemolowanych i pozbawionych życia miliony organizmów ludzkich . Ja osobiście preferuję pić życie całymi haustami, wciągać do płuc czyste powietrze, żyć śwadomie, odkrywać Prawdę, zachwycać się Pięknem i kierować się Dobrem. Przekonałem się boleśnie, że iluzoryczne poczucie "szczęścia" na skróty zawsze kończy się cierpieniem lub przedwczesną śmiercią. Dla mnie nie ma znaczenia czy coś jest legalne, czy nie. Znaczenie ma świadomość, która kieruje w stronę światła i wartości uniwersalnych, a nie w kierunku ciemności i destrukcji.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1