Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Nadkontrola - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Nadkontrola

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarek Dz 

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 28 grudzień 2011 - 12:52

Wczoraj na mitingu poruszony był ciekawy tetmat - brak zaufania i kontrola naszego zachowania osób nam bliskich. W moim przypadku siostry. Wniosek jest prosty- nie da się na brak zaufania u mojej siostry zapracowałem sam swoi długoletnim piciem. Ile razy razy musiała sama przygotowywać święta bo ja byłem skacowany , a źle pokrojona sałtak była przyczyną do tego aby wyjść i się napić - powód bo siostra mnie wqrwiła, to teraz muszę z pokorą zniosić jej uwagi, że kostka ma być drobniejsza, że sztućce są nierówno ułorzone, ale każde kolejne święta przynoszą zmiany na lepsze i uwag jest coraz mniej :lol: .
Wczoraj też mi zaskoczyła wypowiedź mojej koleżanki na moje stwierdzenie że jest super dziewczyna i świetnie sobie radzi w trudnych sytuacjach i los niesie nam tyle ile potrafimy znieść i to nas wzmocni.
odpowiedziała : że wolała by być patałachem życiowym ale nie mieć takich problemów jak teraz.

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   ~gabriel 

• PipPipPip
  • Grupa: Members

Napisano 12 luty 2012 - 14:00

Nigdy nie będzie tak, że skoro nie pijemy, trzeźwiejemy to staniemy się Aniołami doskonałymi, którym nie należy zwracać uwagi . Stajemy się normalnymi ludźmi :)

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mmacu 

• Grupa: Moderators

Napisano 15 maj 2012 - 12:43

Ja uważam, że te przeciwności, które nas spotykają, powodują w przyszłości, że jesteśmy silniejsi co pozwala nam jeszcze więcej czerpać radości z życia.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1