Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum : Jak Rozpoznać Czy Ktoś Palił Marihuane? - Pomoc: Alkoholizm, Lekomania, Narkomania; Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Jak Rozpoznać Czy Ktoś Palił Marihuane?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   mmacu 

• Grupa: Moderators

Napisano 28 lipiec 2011 - 17:01

Przede wszystkim po paleniu marihuany białka oczu robią się czerwone a same oczy są przymrużone.
Myślenie oraz odpowiedzi przychodzą w zwolnionym tępie, a co za tym idzie również i ruchy są wolniejsze.
Gdzieś po około godzinie człowiek robi się bardzo głodny - włącza się tzw "gastro".
A na tzw. "zejściu" człowiek robi się senny i zasypia kamiennym snem.
Na drugi dzień bez marihuany człowiek wydaje się poddenerwowany ( denerwują go najdrobniejsze sytuacje).
Może o czymś zapomniałem, a może ktoś miał lub ma inaczej.
Wszystko co jest związane z byciem pod wpływem "zioła", proszę zamieszczać w tym temacie.

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Aska Kozle 

• PipPip
  • Grupa: Members
  • LocationKędzierzyn-Koźle

Napisano 29 lipiec 2011 - 01:55

" Po paleniu marihuany białka oczu robia się czerwone"
Po dlugim czasie palenia ten objaw zadko wystepuje. owszem oczy sa przymrurzone ale jesli ktos dlugo pali nie widac po nim puzniej tego tak bardzo.

włancza sie tak zwane "gastro" ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze jesli czlowiek upali sie mocno to odchodzi apetyt tak samo jak po amfetaminie.

co do zasypiania jesli mocno sie spale cisnienie sie obnirza i tez czesto jest problem z zasnięciem....

pod wplywem marychy czlowiek czesto staje sie bardzo obojetny na wszystko co sie dzieje wokul niego. ma poprostu wy*jebane.
Pamietaj, jaki pokój może byc w ciszy.

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Bodzio Irtuir 

• PipPip
  • Grupa: Members

Napisano 26 luty 2015 - 18:52

Wyświetl postUżytkownik Aska Kozle dnia 29 lipiec 2011 - 01:55 napisał

" Po paleniu marihuany białka oczu robia się czerwone"
Po dlugim czasie palenia ten objaw zadko wystepuje. owszem oczy sa przymrurzone ale jesli ktos dlugo pali nie widac po nim puzniej tego tak bardzo.

pod wplywem marychy czlowiek czesto staje sie bardzo obojetny na wszystko co sie dzieje wokul niego. ma poprostu wy*jebane.

Paliłem od 13 Roku życia, Jeśli o oczy chodzi, zależało od Odmiany, Po niektórych odmianach marihuany, oczy robiły naprawdę szatańsko czerwone, do tego to przymrużenie, ciężkie powieki które po Spaleniu przypominają tak Zwane "Cipki", nie potrafię Sobie przypomnieć tego czy kiedyś oczy nie zrobiły Mi się choć trochę czerwone, chociaż na to był sposób w postaci Kropli do oczu. Najczęściej zasypiałem Gdy miałem za duży Haj, Zwykłe rzeczy śmieszyły Mnie, a moje zachowanie często było odjechane.. Głupie miny, głupie teksty, Głupie odgłosy. Ruchy spowolnione, albo w ogóle stan unieruchomienia, Jeszcze wiem że zmieniał Mi się głos, był nieco niższy niż normalnie, przeciągane słowa.

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1